החומרים שלנו המטבח שלכם- שיש
נעים מאד, קיסר, אבן קיסר
היופי, האיכות, העמידות והמגוון המרהיב המאפיינים את משטחי הקוורץ של אבן קיסר, הופכים אותם לבחירה הראשונה של לקוחות מגוונים בכל העולם.
בחנות התצוגה של "יעקב הנגר" קיים מגוון עצום של דוגמאות משיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר במטבח החלומות שלכם

 

חברת אבן קיסר נוסדה בשנת 1987 בקיבוץ שדות-ים. החברה מייצרת משטחי קוורץ באיכות גבוהה, המתאימים לשימושים וליישומים מגוונים

אבן קיסר גאה להיות יצרנית משטחי הקוורץ הראשונה בעולם העומדת בתקן איכות הסביבה הבינלאומי ISO 14001

 

קולקציית המוצרים שלנו מתפתחת ומתעדכנת באופן מתמיד. אנשי הפיתוח והעיצוב שלנו שוקדים כל העת על פיתוח דגמים חדשים ומגיבים במהירות לצרכים העיצובים של אדריכלים ומעצבי פנים בארץ ובעולם. 
הקולקציה שלנו נעה בין מוטיבים עדינים ומסורתיים (כגון דוגמת "מלח ופלפל") לבין טקסטורות של גירעון גס ושילובי צבעים בטקסטורות מגוונות.

 

יתרונות המוצר על מתחריו

 

משטחי הקוורץ של אבן קיסר הם השילוב האולטימטיבי בין חוזקו של הטבע לתחכום טכנולוגי. משטחי אבן קיסר, בהיותם אחידים ודחוסים, עמידים בפני שריטות וכתמים,
משטחי אבן קיסר שומרים על יופיים בלא צורך בחומרי איטום וכמעט שאינם דורשים אחזקה. לוחות אבן קיסר חזקים וגמישים מכל סוגי המשטחים התעשייתיים והטבעיים כאחד, לרבות שיש וגרניט.

התקנת משטח קוורץ הינה קלה ופשוטה – תכונות ההופכות אותו למרכיב אידיאלי בבחינת עלות-תועלת ובעמידות לאורך זמן. יחד עם העיצובים המרהיבים והדגמים החדשניים – אבן קיסר נותנת בסיס איתן לכל חלל.

 

אינסוף סגנונות וצבעים

 

עם למעלה מ-70 צבעים, טקסטורות וגימורים, אבן קיסר מעמידה לרשות לקוחותיה את המגוון הרחב בעולם של משטחי קוורץ מעוצבים, בטקסטורות המובחרות ביותר וברמות הגימור המוקפדות ביותר. האפשרויות העיצוביות רבות עוד יותר, הודות לשלושת הגימורים המוצעים: מבריק, מאט ו- Viento(גימור טבעי). 
היצע רחב זה מבטא את הפילוסופיה שלנו – לספק ללקוחות אינספור אפשרויות להבעת היצירתיות וההשראה:

פרטים ליצירת קשר וכתובת העסק:

טלפון: 3779*

כתובת: גליס 30, פתח תקווה

שעות פתיחה

א', ב', ג', ד', ה' 09:00 - 20:00

ו'- 9:00-13:00