• יעקב הנגר

שדרוג מטבחים

שדרוג מטבחים הוא ביצוע שינויים מבניים בארונות המטבח, הוספה וגריעה של יחידות בארון ועיצוב חדש לפנים של המטבח ע"י החלפת הדלתות והידיות.

התוספות והשינויים האפשריים הם רבים ומגוונים: תוספות של יחידת ארון גבוה לתנור בנוי, מזווה, ארון שרות, ארונות למכונת כביסה ומייבש, יחידות ארון תחתון ו/או עליון, יחידות אי מרכזי (איילנד) עם דלפק ו/או בר גבוה, יחידות ארון מיוחדות כגון יחידת תריס אלומיניום ויחידות ויטרינה קלפה עם מסגרת אלומיניום וזכוכית, מדפי נוי, קורניזים ועוד.. וגולת הכותרת – החלפת דלתות המטבח לדלתות חדשות בכל עיצוב וצבע עליו חולמים.

תהליך זה נקרא כאמור שדרוג מטבחים שהוא אפשרות קלה ונוחה יחסית לביצוע, ללא הטרחה של ההחלפת המטבח שכרוכה בהרבה עבודת שיפוץ ובינוי.


החלפת המטבח לחדש מחייבת שינוי מבני שמלווה בדרך כלל בהשקעת מאמץ והוצאה כספית ניכרת, אולם שדרוג מטבחים דוקא נחשבת לאפשרות יחסית קלה לביצוע. שדרוג מטבחים לא מחייב בהכרח שיפוץ כללי של המטבח, אפשר בנקל לשנות את הארונות, ניתן לעשות שינויים וזה מפתיע בפשטותו, כמו למשל תוספת יחידות ארון, גריעת ארונות ממקומם כשהמטרה היא מיקסום השימוש בארונות עם מקסימום עיצוב ויופי, לדוגמה, ביצוע שדרוג מטבחים מאפשר שינוי יחידת ארון רגילה לארון בקבוקים או לכל יחידת ארון אחרת שדרושה במטבח ואפילו הסבת ארונות רגילים למגירות.


הדבר היפה בביצוע שדרוג מטבחים הוא האפשרויות הכמעט בלתי מוגבלות לתוספת יחידות ארון, כמו יחידות גבוהות למגוון הצרכים, לאיחסון כלי מטבח ומזון, חומרי ניקוי וכו', יחידות גבוהות לתנור בילד אין ולא לשכוח גם את הטאץ' העיצובי של יחידות ארון דקורטיביות, יחידות ארון תריס וקלפות משולבות אלומיניום וזכוכית. שדרוג מטבחים מאפשר השבחת פירזול ארונות מטבח לרבות צירים חדשים במקום הישנים והבלויים, מסילות ומגירות עם פטנט הסגירה השקטה ופתיחה מלאה.


שדרוג מטבחים מתבצע כך: מתחילים את התהליך בביקור מעצב מטבחים מנוסה בבית הלקוח, בודקים יחד מה לקוי וזקוק לתיקון ושיפור בארונות המטבח הקיימים, לוקחים מידות של חלקי הארון הקיים לצורך שינויים מבניים חיוניים ושל הדלתות הישנות לצורך החלפתן בחזיתות ארונות מטבח חדשות כדי להשיג עיצוב מטבח ברמה גבוהה, כל זאת כדי שארונות המטבח הקיימים יקבלו צורה חדשה - מטבח מעוצב חדש לחלוטין... המושג שדרוג מטבחים הוא חדש יחסית ולא היה מקובל בארץ לבצע שדרוג מטבחים ורק מעטים מאוד השתמשו באפשרות זאת לצורך שינוי משמעותי בעיצובו מחדש של המטבח.


לאחרונה, מגמת שדרוג מטבחים הקיימים משתרשת יותר ויותר, הולכת ותופסת תאוצה בקרב לקוחות רבים ואפשרות זאת הפכה ללהיט בעיקר בקרב אוכלוסיה בעלת מודעות עיצובית מחד ומודעות לחיסכון בתקציב המשפחה מאידך גיסא. בשדרוג המטבח הקיים משיגים "קפיצת מדרגה" להבאת ארונות המטבח הקיימים לרמת עיצוב המטבח באופן שהמטבח יראה חדש ואחר לחלוטין, עם פנים חדשות, בקיצור, מטבח מעוצב שיפתיע אתכם ביופיו המדהים !, ולכן אפשרות שדרוג מטבחים הולכת ומתבססת יותר ויותר.


היום בניגוד לעבר קיימים מפעלים לייצור רכיבים של מטבחים ודלתות למטבחים ולמעשה כל חברות המטבחים ונגריות המטבחים קונים ומשתמשות במוצרים הטובים והיפים האלה לשדרוג המטבחים שהם מייצרים.


מבצעים שדרוג מטבחים ע"י שינויים, תוספות והחלפת הדלתות של ארונות מטבח ו"מרכיבים פרצוף חדש" למטבחים קיימים והופכים אותם למטבחים יפיפיים ומשגעים - את זאת משיגים ע"י שימוש באותם אלמנטים שימושיים ועיצוביים ממש כמו בתצוגות המטבחים החדישים באולמות התצוגה של חברות המטבחים.


מכיון ששדרוג מטבחים הוא תהליך פשוט יחסית, העבודה מתבצעת על פי רוב ביום אחד, באים ומטפלים בארונות המטבח, מבצעים את השינויים והתוספות, את החלפת דלתות המטבח ומסיימים את העבודה.


היופי בשדרוג מטבחים הוא האפשרות לקבל מטבח בעיצוב מהמם בעלות כספית נמוכה. שדרוג מטבחים לא מחייב את כל כאבי הראש הכרוכים בבעלי מקצוע ואי הנוחות שנגרמת במטבח ובבית, עיצוב המטבח, שדרוג מטבחים אפשר גם ללא כל שינוי בנקודות חשמל ואינסטלציה. שדרוג מטבחים מאפשר לכל אחד ביצוע שדרוג שהולם את צרכיו ויכולותיו, אין ספק שהדרך להשגת חלום של ארונות מטבח היא על ידי שדרוג מטבחים שהיא התוכנית האולטימטיבית ואינה מצריכה מהפכה ובלגן גדול מדי והיא הדרך הזולה והנוחה ביותר ליופי של מטבח ולשקט נפשי.


החיסכון הכספי בביצוע שדרוג מטבחים לעומת החלפת המטבח לחדש הוא משמעותי ביותר, לדוגמה, מטבח שעולה בחברת מטבחים כ 30000 ש"ח (לא כולל שיש ומוצרי לואי), עלות השדרוג תהיה במשוער בין 12000 ש"ח ל 20000 ש"ח, שזה משקף חיסכון של יותר מ 60% בממוצע למטבח.


שדרוג מטבחים חוסך כסף והרבה כסף אבל הוא נותן פתרונות מושלמים לכל השימושים הנחוצים במטבח ומלבד העובדה שזה חוסך ללקוחות גם הרבה זמן הדבר מונע הרבה בלגן בבית והרבה אי נוחות הכרוכה בהחלפת המטבח.

0 צפיות

פרטים ליצירת קשר וכתובת העסק:

טלפון: 3779*

כתובת: גליס 30, פתח תקווה

שעות פתיחה

א', ב', ג', ד', ה' 09:00 - 20:00

ו'- 9:00-13:00