פגישת ייעוץ + הצעת מחיר

המטבח שלכם יוצא לדרך חדשה. סוף סוף הגיע הזמן שלכם לחדש מטבח ולתכנן אותו מאפס. משטחי העבודה, הכיור, הארונות והמגרות – וכל מה שהמונח מטבח כולל בתוכו. ייעוץ מקצועי של בעל מלאכה מיומן בתחום יוכל לעשות את המטבח שלכם להרבה יותר טוב. השקיעו מחשבה מספקת בעניין וחשבו על כל הנקודות החשובות לכם. וזאת כדי שתובילו תהליך נכון לכם. זו הסיבה שפגישת ייעוץ של יעקב הנגר תאיר לכם את הדרך ותעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות לכם ולמטבח שלכם. אנו נאזין לרצונות שלכם, נענה על כל שאלה ונסקור את תכנית האדריכל שבידכם. נבחן את התכנית בעין מקצועית ונאיר את הנקודות החשובות ובעלות המשמעות עבורכם. נגבש הצעת מחיר משתלמת וכדאית. כל המידע ניתן לכם במהלך הפגישה, וההחלטה קרובה מאוד. זה הזמן שלכם להתבונן ולהבחין כי קבלתם הצעת מחיר הוגנת וייעוץ מקצועי מפיו של נגר מומחה בתחום המטבחים. כי הפגישה הזו היא צעד ראשון ונחוץ בדרך למטבח המושלם והחלומי שלכם.

מדידות בבית הלקוח

המדידות הם השלב הבא. אם נראה לכם כי מדובר על שלב פשוט ואולי אף חסר משמעות כדאי לכם להבין כי מדידה היא שלב הכרחי ובעל חשיבות רבה להצלחת המטבח שלכם. המדידה נעשית על ידי המודדים שלנו והמטרה היא לדייק בצורה מקסימלית כדי לבנות את המטבח שלכם בהתאמה מלאה לממדי החדר ולכל הנתונים הקיימים בו. אנחנו מתחשבים בחלונות, במיקום של המקרר, הכיריים והכיורים ובעצם חושבים על כל פרט ופרט. כי הדיוק בייצור המטבח הוא בעל משמעות רבה ליצירת המטבח הנכון שלכם. המדידה לוקחת בחשבון כמובן את עובי הדפנות ואת גובה משטחי העבודה הרצויים לכם. כדי שהתוצאה אכן תענה לרצון שלכם על קוצו של מ"מ. מתוך שנות הניסיון שרכשנו ומספרם הרב של הטבחים שאותם ייצרנו הפקנו המון מסקנות ויש לנו את כל המיומנות הנדרשות שנחוצות לבעל מלאכה במהלך ייצור המטבח. המידות שלקחנו ילוו אותנו במהלך ייצור המטבח ואף בשלבי ההרכבה אצלכם בדירה. כי מדידה מדויקת היא מרכיב דומיננטי בייצור המטבח שלכם.

 

פגישה הורדה לייצור

הנה הגענו לשלב האחרון. המטבח שלכם מתקרב לישורת האחרונה בייצור שלו והוא כבר מוכן לקראת הורדה לייצור. התוכניות ברורות ולכם אין כל ספקות, אנחנו יודעים בדיוק מה חשוב לכם ואיך אתם רוצים לראות את המטבח שלכם. המידות רשומות בצורה מדויקת וכל החישובים כבר חושבו. זה השלב בו המטבח שלכם יורד לייצור. אצלנו בנגרייה קיים ציוד מתקדם חדיש שנועד להוציא אל הפועל מטבח מדהים ביופיו. כאשר היופי הוא מרכיב משמעותי לצד הפרקטיקה והאיכות של כל חלקי המטבח. במהלך פגישה זו נוודא כי כל הפינות סגורות וברור לכם וגם לנו מה אנחנו עומדים לייצר על כל הפרטים הקטנים. המטבח שלכם נכנס לשלב הייצור ואתם כבר בהיכון – בקרוב ממש יגיעו הנגרים להרכיב אותו אצלכם בבית! כמה נוח, פרקטי, נעים ונקי יהיה לכם במטבח החדש שלכם! כי מטבח חדש ומתוכנן שיוצר במיוחד עבורכם הוא מטבח מנוצל ומושלם, מטבח מתאים שמאפשר לכם לנהל את הבישולים והארוחות בנוחות מקסימלית ולבצע את כל הפעולות הרצויות בדיוק כמו שנוח ומתאים לכם!

 

פרטים ליצירת קשר וכתובת העסק:

טלפון: 3779*

כתובת: גליס 30, פתח תקווה

שעות פתיחה

א', ב', ג', ד', ה' 09:00 - 20:00

ו'- 9:00-13:00